Nízkotlaké UV výbojky

Společnost UV-TECHNIK vyvíjí, vyrábí a prodává nízkotlaké UVC lampy již více než 25 let. UV lampy jsou vhodné pro většinu aplikací ve vzduchu i ve vodě. Naše UV lampy přizpůsobujeme přesně potřebám našich zákazníků, ať už se jedná o standardní nízkotlaké lampy, lampy s vysokým výkonem, nebo amalgámové lampy.

Nízkotlaké UVC lampy vyzařují především UV záření v rozsahu 254 a 185 nm. Použitím různých druhů křemenného skla lze vlnovou délku 185 nm blokovat nebo nechat procházet. Tímto způsobem lze podle potřeb zákazníka vyrábět lampy bez ozonu nebo lampy produkující ozon. Naše nízkotlaké lampy klasifikujeme takto: UVN (standardní nízkotlaké lampy nebo lampy s vysokým výkonem) a UVI/UVX (amalgámové lampy)

Nízkotlaké lampy lze vyrobit téměř ve všech tvarech. Velmi oblíbený je tvar U, který umožňuje velmi kompaktní instalaci. Všechny lampy jsou určeny pro použití ve vzduchu a ve vodě.

Díky nejnovějším výrobním technologiím nabízejí naše nízkotlaké UVC lampy vynikající výkon s životností přibližně 8 000 hodin. Použitím speciálního vnitřního nátěru lze životnost prodloužit až na 12 000 pracovních hodin.

Lineární lampy se vyrábějí ve standardních délkách do 2 m a lampy ve tvaru U do 1,5 m. Na přání jsou možné i jiné tvary a délky. Naše UVC lampy jsou k dispozici s výkonem od 4 W do 500 W.

Můžeme vám nabídnout i službu identifikace UV lampy, při které zjistíme všechny důležité parametry vašich aktuálních lamp a nabídneme vám náš typ stejné UV lampy.